بهترین بازی های سال در The Game Awards

به پایان امد این دفتر حکایت همچنان باقیست: بله امسال هم مراسم The Game Awards 2020 کارنامه بازی هارا منتشر کرد و شاگرد اول امسال کسی نبود بقیر از Naughty Dog که بازی ان یعنی The Last of Us Part II بیشتر جایزه های این مراسم را از ان خود کرد, امسال هم مراسم جذابی برگذار شد هرچند بدون شرکت کننده.

داور ها و دریافت کننده های جایزه همه انلاین شرکت کرده بودند به دلیل وجود ویروس کرونا, هر چند امسال شاهد بازی هایی زیادی نبودیم ولی بازی های با کیفیت کم نداشتیم, که میتوان بزرگ ترین غایب این مراسم را Assassin’s Creed Valhalla نام برد که چیزی از کاندیدا شدن در بهترین بازی سال کم نداشت حال باهم نگاهی میندازیم به کاندیدا ها و برندگان هر بخش.
(دوستان دقت کنید برندگان هر قسمت را با رنگ قرمز مشخص کردم)

بهترین بازی سال ۲۰۲۰:
The Last of Us Part II

Animal Crossing: New Horizons

Doom Eternal

Final Fantasy VII Remake

Ghost of Tsushima

Hades

بهترین کارگردانی:

The Last of Us Part II

Final Fantasy VII Remake

Ghost of Tsushima

Hades

Half-Life: Alyx

بهترین روایت داستانی:

The Last of Us Part II

۱۳ Sentinels: Aegis Rim

Final Fantasy VII Remake

Ghost of Tsushima

Hades

بهترین کارگردانی هنری:

Ghost of Tsushima

Final Fantasy VII Remake

Hades

Ori and the Will of the Wisps

The Last of Us Part II

بهترین موسیقی:

Final Fantasy VII Remake

Doom Eternal

Hades

Ori and the Will of the Wisps

The Last of Us Part II

بهترین طراحی صدا:

The Last of Us Part II

Doom Eternal

Half-Life: Alyx

Ghost of Tsushima

Resident Evil 3

بهترین اجرا:

Laura Bailey as Abby (The Last of Us Part II)

Ashley Johnson as Ellie (The Last of Us Part II)

Daisuke Tsuji as Jin Sakai (Ghost of Tsushima)

Logan Cunningham as Hades (Hades)

Nadji Jeter as Miles Morales (Marvel’s Spider-Man: Miles Morales)

بهترین بازی تاثیرگذار:

Tell Me Why

If Found…

Kentucky Route Zero: TV Edition

Spiritfarer

Through the Darkest of Times

بهترین پشتیبانی از یک بازی ویدئویی:

No Man’s Sky

Apex Legends

Call of Duty: Warzone

Destiny 2

Fortnite

بهترین بازی مستقل:

Hades

Carrion

Fall Guys: Ultimate Knockout

Spelunky 2

Spiritfarer

بهترین بازی موبایل:

Among Us

Call of Duty Mobile

Genshin Impact

Legends of Runterra

Pokemon Cafe Mix

بهترین پشتیبانی از یک بازی آنلاین:

Fall Guys: Ultimate Knockout

Apex Legends

Destiny 2

Fortnite

No Man’s Sky

Valorant

بهترین بازی واقعیت مجازی:

Half-Life: Alyx

Dreams

Marvel’s Iron Man VR

Star Wars: Squadrons

The Walking Dead: Saints & Sinners

بهترین بازی از نظر نوآوری در Accessibility

The Last of Us Part II

Assassin’s Creed Valhalla

Grounded

Hyperoot

Watch Dogs: Legion

بهترین بازی اکشن:

Hades

Doom Eternal

Half-Life: Alyx

Nioh 2

Streets of Rage 4

بهترین بازی اکشن ماجراجویی:

The Last of Us Part II

Assassin’s Creed Valhalla

Ghost of Tsushima

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Ori and the Will of the Wisps

Star Wars: Jedi Fallen Order

بهترین بازی نقش آفرینی:

Final Fantasy VII Remake

Genshin Impact

Persona 5 Royal

Wasteland 3

Yakuza: Like A Dragon

بهترین بازی مبارزه‌ای:

Mortal Kombat 11 Ultimate

Granblue Fantasy: Versus

Street Fighter V: Champion Edition

One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Under Night In-Brith EXE: Late(CL-R)

بهترین بازی خانوادگی:

Animal Crossing: New Horizons

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Fall Guys: Ultimate Knockout

Mario Kart Live: Home Circuit

Minecraft Dungeons

Paper Mario: The Origami King

بهترین بازی استراتژیک/شبیه ساز

Microsoft Flight Simulator

Crusader Kings III

Desperados III

Gear Tactics

XCOM: Chimera Squad

بهترین بازی ورزشی/ اتومبیل‌رانی:

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Dirt 5

F1 2020

FIFA 21

NBA 2K21

بهترین بازی چند نفره:

Among Us

Animal Crossing: New Horizons

Call of Duty: Warzone

Fall Guys: Ultimate Knockout

Valorant

بهترین تولیدکننده محتوا:

Valkyrae

Alanah Pearce

Jay Ann Lopez

Nickmercs

TimTheTatMan

بهترین شروع یک بازی مستقل:

Phasmophobia

Carrion

Mortal Shell

Raji: An Ancient Epic

Roki

بهترین بازی ورزش‌های الکترونیک:

League of Legends

Call of Duty: Modern Warfare

Counter-Strike: Global Offensives

Fortnite

Valorant

بهترین بازیکن ورزش‌های الکترونیک:

Heo “Showmaker” Su (League of Legends

Ian “Crimsix” Porter (Call of Duty)

Kim “Canyon” Geon-Bu (League of Legends)

Anthony “Shotzzy” Cuevas-Castro (Call of Duty)

Matthieu “Zywoo” Herbaut (CS:GO)

بهترین تیم ورزش‌های الکترونیک:

G2 Esports (League of Legends

Damwon Gaming (League of Legends)

Dallas Empire (Call of Duty)

San Francisco Shock (Overwatch League

Team Secret (DOTA 2)

بهترین رویداد ورزش‌های الکترونیک:

League of Legends World Championship 2020 (League of Legends)

Blast Premier: Spring 2020 European Finals (CS:GO)

Call of Duty League Championship 2020 (Call of Duty)

IEM Katowice 2020 (CS:GO)

Overwatch League Grand Finals 2020 (Overwatch)

بهترین مربی ورزش‌های الکترونیک:

Danny “Zonic” Sorensen (CS:GO)

Dae-Hee “Crusty” Park (Overwatch League)

Fabian “Grabbz” Lohmann (League of Legends)

Lee “Zefa” Jae-Min (League of Legends)

Raymond “Rambo” Lussier (Call of Duty)

بهترین مجری ورزش‌های الکترونیک:

Eefje “Sjokz” Depoortere

Alex “Goldenboy” Mendez

Alex “Machine” Richardson

James “Dash” Patterson

Jorien “Sheever” Van Der Heijden

بهترین بازی به انتخاب بازی‌بازان

Ghost of Tsushima

Doom Eternal

Hades

The Last of Us Part 2

Spider-Man: Miles Morales

با تشکر از شما دوستان که در این سال همراه ما بودید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید